Dažniausiai užduodami klausimai

Kokios yra laivo nuomos kainos?

Kainos savaitgaliais:
1 val. – 70 eur
2 val. – 130 eur
Papildoma val. – 50 eur.

Kainos darbo dienomis:
1 val. – 60 eur
2 val. – 110 eur
Papildoma val. – 40 eur.

Grilio paruošimas – 10 eur. (būtina plaukti mažiausiai 2 val.)

Kaip rezervuoti laivą?

Puslapyje Rezervacija pasirinkite norimą datą ir laiką, suveskite savo duomenis ir spauskite “Rezervuoti”. Tolimesniame lange Jums reikės sumokėti 10Eur avansą už kiekvieną rezervuojamą valandą. Tai padarius pasirinktas laikas bus rezervuotas. Elektroniniu paštu gausite patvinimo laišką. Likusią sumą galėsite sumokėti grynais arba kortele pasirinktinai prieš arba iškart po plaukimo laivu.
Jeigu nepavyksta rezervuoti internetu, susisiekite su mumis tel. +37062187326 – mes Jums padėsime išspręsti su rezervacija susijusias problemas, atsakysime į klausimus ar specialius pageidavimus.

Kur rasti laivą?

Laivą mėlynu stogu paženklintu numeriu V-7177 rasite Galvės ežero pakrantėje, šalia gelbėjimo stoties, kuri yra prie pat Trakų Pusiasalio pilies. Esant dideliam užimtumui laivas į krantinę gali atvykti tik likus kelioms minutėms iki Jūsų rezervuoto pasiplaukiojimo pradžios. Neradus laivo skambinkite tel. +37062187326

Kiek laive telpa žmonių?

Laive telpa iki 14 suaugusių žmonių.
Didesnei žmonių grupei galime pasiūlyti plaukti dviejų labai panašių laivų junginu. Sujungiant laivus šonais yra sukuriamas didelis plaustas, kuriuo plaukti gali iki 24 žmonių. Plaukimo metu galima patogiai pereiti iš vieno laivo į kitą. Plačiau apie šį variantą mielai papasakotume telefonu +37062187326 arba Messenger.

Kaip atšaukti rezervaciją?

Visada nemokamai perkelsime pasiplaukiojimo laiką į kitą dieną. Atšaukti arba perkelti rezervaciją galite susisiekę su mumis tel. +37062187326. Atšaukus plaukimą likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki rezervuoto laiko pradžios grąžinsime Jums visą sumokėtą rezervacijos mokestį.

Iki kada dirbate?

Fiksuoto darbo grafiko neturime. Jeigu norėtumėte užsisakyti laivą vėliau arba ankščiau nei yra galimybė mūsų rezervacijos kalendoriuje, tai padaryti galite paskambinę tel. +37062187326

Ar galima atsiskaityti kortele?

Taip, priimame visas mokėjimo korteles.

Ar galima atsinešti savo vaišių ir gėrimų?


Žinoma! Laive Jūsų vaišėms ir gėrimams yra paruošti du staliukai.

Ar bus galima maudytis?

Tikrai taip! Laive turime persirengimo kabiną ir maudynėms paruoštas kopėtėles į vandenį

Ar laive bus muzika?

Be jokios abejonės! Jums patinkančios muzikos galėsite klausytis per laive integruotą garso aparatūrą.